Skip links

Üç boyutlu animasyon ve üç boyutlu animasyon tekniklerinin kullanıldığı yapımların gerçekleştirilmesi, özellikle bilgisayar teknolojisinin gelişmesine paralel olarak meydana geldi. Özellikle 1970 ve 1979 Yılında bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, üç boyutlu animasyon filmleri de ve bu şekilde oluşturulan animasyon film yapımları sinema sektöründe kendisine yer etmeye başladı.

3D animasyon ve bağlı özel efektlerin sinema sektöründe ilk kullanıldığı film, “West World” adlı filmdir. 1973 Yılındaki filmde ekranda beliren üç boyutlu el modeli ve robotun gözünden görünen dış mekan, bilgisayar animasyonlarının ilk örneklerini teşkil ediyordu. Daha sonra aralarında Star Wars, Indiana Jones gibi filmlerin de bulunduğu çeşitli yapımlarda 3D animasyon teknikleri daha etkin olarak kullanılmaya başlandı.

Yaratıcı projeler oluşturuyoruz.

01 Senaryo - Hayal gücünüzü canlandıran eşsiz hikayeler
02 Konsept - Görsel olarak projeyi şekillendiren benzersiz tasarımlar
03 Model - Gerçekçi ve detaylı 3D objeler
04 Texture - Görsel zenginlik katmak için detaylı kaplamalar ve dokular
05 Rig - Karakterlerin canlandırılması için iskelet sistemi
06 Layout - Sahnelerin kurgulanmasıyla projenin görsel anlatısı
07 Render - Son derece etkileyici ve gerçekçi görüntüler
08 Edit & Composite - Ses ve görüntünün birleştirilmesi ve projenin finali
NASIL ÇALIŞIRIZ

9D Medya ile "dokuz" boyutlu hizmet

01 / Senaryo

Kendi projelerimiz için özgün hikayeler yazarak, yaratıcı sürecimizin temelini oluşturuyoruz. Bu hikayeler, projelerimizin ruhunu yansıtarak izleyicileri etkilemeyi hedefliyor.

02 / Konsept

Projelerimizin özgün ve etkileyici tasarımlarıyla görsel bir kimlik oluşturuyoruz. Kendi projelerimizi şekillendirirken, benzersiz konseptlerle izleyicilerin dikkatini çekmeyi amaçlıyoruz.

03 / Model

Kendi projelerimizde, gerçekçi ve detaylı 3D objeler oluşturarak projelerimize hayat veriyoruz. Bu objeler, projelerimizin kalitesini ve vizyonunu yansıtarak izleyicileri büyülüyor.

04 / Texture

Kendi projelerimizde, detaylı kaplamalar ve dokular kullanarak projelerimizi görsel olarak zenginleştiriyoruz. Bu sayede projelerimiz daha gerçekçi ve dokunulabilir bir his uyandırıyor.

05 / Rig

Kendi projelerimizde karakterlerimizi canlandırmak ve hareket ettirmek için özgün iskelet sistemleri oluşturuyoruz. Bu iskeletler, karakterlerin akıcı animasyonlarla hayat bulmasını sağlayarak projelerimize daha fazla canlılık katıyor.

06 / Layout

Projelerimizin görsel anlatısını en iyi şekilde aktarmak için sahnelerin kurgusunu özenle oluşturuyoruz. Kendi projelerimizde, doğru kamera açıları ve akıcı geçişlerle projelerimizin izleyiciler üzerinde etkileyici bir etki bırakmasını hedefliyoruz.

07 / Render

Kendi projelerimizi etkileyici ve gerçekçi görüntülerle hayata geçiriyoruz. Işıklandırma, gölgeleme ve detaylandırma gibi unsurları dikkatlice kontrol ederek, projelerimizin görsel kalitesini maksimum düzeye çıkarıyoruz.

08 / Edit & Composite

Kendi projelerimizi son haline getirmek için profesyonel düzenleme ve birleştirme işlemleri yapıyoruz. Ses ve görüntüyü uyumlu bir şekilde birleştirerek projelerimizin final halini oluşturuyoruz, bu sayede projelerimizi en iyi şekilde sunuyoruz.

Bize ulaşmak için formu kullanabilirsiniz.

    This website uses cookies to improve your web experience.
    Explore
    Drag