Skip links
Biz Kimiz

Yaratıcılığımızı ilham verici projelere dönüştürmek için buradayız.

2012 yılında Kahramanmaraş Mustafa KARAYER tarafından kurulan firmamız 3D alanında hizmet vermeye başlayarak sektörde ilerlemeye başlamıştır. Çeşitli 2D ve 3D animasyon projelerini üretimini üstlenen 9D Medya ayrıca bu projelerin yanında Mimari görselleştirme projelerine de imza atmıştır. 2015 yılında yapımına başlanan Akıllı Tavşan Momo projesi TRT Çocuk TV’de yayınlanmaya başlamış ve üretimi halen devam etmektedir.

Akıllı Tavşan Momo projesinin çocuklar tarafından benimsenmesi ve çok sevilmesi üzerine projenin sinema filminin çalışmalarına başlanmış ve avrupa standartlarında üretimi için faaliyetlerine başlamıştır. Hali hazırda devam eden sinema filminin üretimi için yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda alanında uzman kadrolarla üretim süreci devam etmektedir.

9D Medya çizgi film alanında kadrosunu sürekli geliştirerek avrupada söz sahibi olmayı hedeflemektedir. Kahramanmaraş merkezli olan firmamız bölgede animasyon sektörünün gelişmesi için Sütçü İmam üniversitesi ile yapılan işbirliği ile ücretsiz eğitimler vererek çok sayıda gencimize yeni iş kapıları açmıştır. Ülkemizde sektörün gelişmesi için sürekli olarak kendini yenileyen firmamız yerli ve yabancı çalışan kadrosu ile hedeflerine adım adım yaklaşmaktadır.

Yaratıcı projeler oluşturuyoruz.

01 Senaryo - Hayal gücünüzü canlandıran eşsiz hikayeler
02 Konsept - Görsel olarak projeyi şekillendiren benzersiz tasarımlar
03 Model - Gerçekçi ve detaylı 3D objeler
04 Texture - Görsel zenginlik katmak için detaylı kaplamalar ve dokular
05 Rig - Karakterlerin canlandırılması için iskelet sistemi
06 Layout - Sahnelerin kurgulanmasıyla projenin görsel anlatısı
07 Render - Son derece etkileyici ve gerçekçi görüntüler
08 Edit & Composite - Ses ve görüntünün birleştirilmesi ve projenin finali
NASIL ÇALIŞIRIZ

9D Medya ile "dokuz" boyutlu hizmet

01 / 3D Animasyon

Üstün kalitede 3D animasyonlarla hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Projelerinizi canlandırarak etkileyici ve akılda kalıcı görsel deneyimler sunuyoruz.

02 / Sanat Yönetimi

Sanat projelerinizi başarıyla yönetmek için buradayız. Yaratıcılığınızı ön plana çıkarırken, sürecin her aşamasında işbirliği yapıyoruz. Sanat yönetimi hizmetlerimiz, projelerinizi etkili bir şekilde organize ederek, sanatsal vizyonunuzu gerçeğe dönüştürür.

03 / 3D Çizgifilm

Sizi eğlendirmek ve büyülemek için gerçekçi ve etkileyici 3D çizgi filmlerle dolu bir dünyaya davet ediyoruz. İzleyicilerin kalplerine dokunan ve unutulmaz bir iz bırakan yapımlar için buradayız.

04 / VFX

Projelerinizi hayata geçirmek için gerçekçi görsel efektlerle destekliyoruz. Görsel efektlerimiz, film, reklam veya diğer medya projelerinizde etkileyici ve akılda kalıcı anlar yaratmanıza yardımcı olacak.

Bize ulaşmak için formu kullanabilirsiniz.

    Sitemiz, web deneyiminizi artırmak için çerezler kullanmaktadır.
    Explore
    Drag